VI Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych, Ruda Śląska 15-16.10.2016

Marcin Pieczonka - II miejsce - zamek

Kamil Gorzkowski - III miejsce - Wrocław

Mikołaj Momot - III miejsce - Panzergrenadier

Łukasz Fuczek - I miejsce - HMS Naiad

Andrzej Zemła - III miejsce - Aleksandrowiec

Łukasz Fuczek - II miejsce - Komsomolec

Mateusz Maj - wyróżnienie - Galera

Mateusz Maj - II miejsce - samochód

Marcin Polak - wyróżnienie - Pantera

Kamil Gorzkowski - III miejsce - Fokker

 

***

 

Ogólnopolski Konkurs Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga "Złota kotwoca" w Przeciszowie 16-18.09.2016

Andrzej Jakulewicz - III miejsce - IJN Takao (86,67pkt)

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - HMS London (94,33pkt)

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - IJN Kaga (90,67pkt)

 

***

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 16-18.09.2016

Mateusz Maj - I miejsce - Galera

Arkadiusz Szymański - II miejsce - Saturn V

Andrzej Zemła - I miejsce - Aleksandrowiec

Andrzej Jakulewicz - Puchar wydawnictwa Dom Bumagi

 

***

 

Mistrzostwa Świata Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Kaliningradzie 4-11.09.2016

Łukasz Fuczek - II miejsce - brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Naiad (92,00 pkt)

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - brytyjski ciężki krążownik HMS London (94,00 pkt)

 

***

 

Mistrzostwa Polski Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Oleśnicy 15-17.04.2016

Łukasz Fuczek - I miejsce - brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Naiad (97,00 pkt)

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - brytyjski ciężki krążownik HMS London (90,33 pkt)

Andrzej Jakulewicz - III miejsce - HMS Victory (87,67 pkt)

***

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim

 

Mateusz Maj - I miejsce - Galera

Wojciech Bochenek - II miejsce - Urlich Von Jungingen

Piotr Zieliński - III miejsce - AH-1 Cobra

Mikołaj Momot - II miejsce - Grenadier Pancerny

Arkadiusz Szymański - I miejsce - Saturn V

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - HMS London

Tomasz Śliwa - II miejsce - Mig 15 Fagot

Tomasz Śliwa - I miejsce - Pzkfw. III ausf. G

Tomasz Śliwa - I miejsce - AT-ST Star Wars

***

II Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla, 19-20.03.2016

Łukasz Fuczek - II miejsce za model HMS Colombo

Iga Żebro - I miejsce za model Dinozaura

Mateusz Maj - II miejsce za model Galery

Łukasz Fuczek - II miejsce za model F104C Starfighter

Łukasz Fuczek - II miejsce za model projekt 685 Komsomolec

Wojciech Bochenek - II miejsce za model Rycerza

Arkadiusz Szymański - III miejsce za model Saturn V

***

XV Wojewódzki Krasnostawski Konkurs o Grand Prix "Małego Modelarza", Konkurs Modeli Kartonowych, Plastikowych oraz Puchar Polski klas "C" Naviga, 20-22.11.2015

Konkurs okrętów klas "C" Naviga

Andrzej Jakulewicz (88,33pkt.) - brązowy medal za model IJN Kaga

Andrzej Jakulewicz (90,00pkt.) - srebrny medal za model HMS London

Andrzej Jakulewicz (91,66pkt.) - srebrny medal za model HMS Victory

Łukasz Fuczek (92,33pkt.) - srebrny medal za model HMS Colombo

Łukasz Fuczek (90,00pkt.) - srebrny medal za model USS Greeneville

Konkurs modeli Kartonowych i Plastikowych

Magdalena Gorzkowska - III miejsce za model zamku Chęciny

Mikołaj Momot - III miejsce za model figurki Uniwersytet Potworny

Monika Marsowicz - I miejsce za model Urlich Von Jungingen

Wojciech Bochenek - II miejsce za model Rycerza

Piotr Zieliński - II miejsce za model AH-1 Cobra

Iga Wawrzyk - I miejsce za model czołgu T-40

Piotr Zieliński - II miejsce za model czołgu Pzkfw III

Wojciech Bochenek - III miejsce za model czołgu 4TP

Łukasz Fuczek - II miejsce za model samochodu Kia Ceed

Piotr Zieliński - III miejsce za model samochodu Volvo 240

Kamil Gorzkowski - III miejsce za model rakiety Saturn V

Łukasz Fuczek - III miejsce za model samolotu F-104C Starfighter

***

V Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych w Rudzie Śląskiej 24-25.10.2015

Łukasz Fuczek - II miejsce - F-104C Starfighter

Arkadiusz Szymański - III miejsce - rakieta Saturn V

Kamil Gorzkowski - I miejsce - rakieta Saturn V

Andrzej Jakulewicz - I miejsce - IJN Kaga

Andrzej Zemła - II miejsce - UJN Takao

Łukasz Fuczek - III miejsce - HMS Colombo

Łukasz Fuczek - I miejsce - USS Greeneville

Mateusz Maj - II miejsce - Galera

Mikołaj Fuczek - III miejsce - Żaglowiec

Iga Żebro - III miejsce - Dinozaur

Wojciech Bochenek - II miejsce - Urlich Von Jungingen

Wojciech Bochenek - III miejsce - czołg 4TP

Iga Wawrzyk - wyróżnienie - czołg T-40

***

XV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 18-20.09.2015

III miejsce - Mikołaj Momot za model figurki Panzergrenadier

III miejsce - Mateusz Maj za model USS Los Angeles

I miejsce - Wojciech Bochenek za model czołgu 4TP

III miejsce - Marcin Polak za model pojazdu Honker

II miejsce - Kamil Gorzkowski za model samolotu Fokker E

II miejsce - Andrzej Jakulewicz za model krążownika HMS London

***

X Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych, 12-14.06.2015

wyróżnienie - Michał Cisowski - pociąg pancerny DB-1

wyróżnienie - Łukasz Fuczek - HMS Colombo

wyróżnienie - Iga Żebro - Akwarium

wyróżnienie - Wojciech Bochenek - rakieta Proton M

***

Bulldog Fest 2015 - Liptovsky Hradok, Słowacja, 23.05.2015

Łukasz Fuczek - I miejsce - A6M3 Zero

Wojciech Bochenek - I miejsce - czołg 4TP

Łukasz Fuczek - I miejsce - USS Greeneville

Marcin Polak - III miejsce - T-34

Iga Żebro - III miejsce - Akwarium

Nagroda specjalna "Modelarsky Klub Rimavska Sobota" dla Magdaleny Gorzkowskiej za model zamku w Chęcinach

***

IX Inowrocławski Konkurs Modelarski - Memoriał Benedykta Kępskiego w Inowrocławiu, 25-26.04.2015

Łukasz Fuczek - wyróżnienie - HMS Colombo

Kamil Gorzkowski - wyróżnienie - rakieta Saturn V

Michał Cisowski - wyróżnienie - pociąg pancerny

Łukasz Fuczek - wyróżnienie - F-104C Starfighter

Piotr Zieliński - wyróżnienie - Volvo 240

Wojciech Bochenek - wyróżnienie - rakieta Proton M

Łukasz Fuczek - wyróżnienie - K-278 Komsomolec

***

Mistrzostwa Polski Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Oleśnicy 17-19.04.2015

Łukasz Fuczek - II miejsce - brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Colombo (91,00 pkt)

Wojciech Bochenek - III miejsce - amerykański niszczyciel USS Heermann (85,33pkt)

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - japoński lotniskowiec IJN Kaga (92,00 pkt)

Łukasz Fuczek - III miejsce - amerykański okręt podwodny USS Greeneville (86,00 pkt)

Andrzej Jakulewicz - III miejsce - włoski ciężki krążownik Zara (87,33 pkt)

***

VII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych Oświęcim, 1-12.04.2015

Andrzej Zemła - I miejsce - IJN Takao

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - Zara

Kamil Gorzkowski - I miejsce - rakieta Saturn

Magdalena Gorzkowska - I miejsce - zamek Chęciny

Łukasz Fuczek - II miejsce - F-104C Starfighter

Wojciech Bochenek - III miejsce - Rycerz

Iga Wawrzyk - II miejsce - T-40

Michał Cisowski - III miejsce - pociąg pancerny

Nagrody specjalne: Mikołaj Fuczek, Iga Żebro

Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim - Łukasz Fuczek

***

XXVI Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych ''Śrubka 2015'', 27 - 29.03.2015

Nagroda specjalna - Andrzej Jakulewicz za model IJN Kaga

***

Papír Show, Ostrava 2015, 20-21.03.2015

Łukasz Fuczek - II miejsce - HMS Colombo

Łukasz Fuczek - I miejsce - F-104C Starfighter

Wojciech Bochenek - III miejsce - USS Heermann

Piotr Zieliński - II miejsce - Volvo 240

Mikołaj Fuczek - II miejsce - Foczka

Magdalena Gorzkowska - III miejsce - Chęciny

Andrzej Jakulewicz - Puchar Publiczności - HMS Hood

***

XIV Wojewódzki Krasnostawski Konkurs o Grand Prix "Małego Modelarza", Konkurs Modeli Kartonowych, Plastikowych oraz Puchar Polski klas "C" Naviga, 21-23.11.2014

Konkurs okrętów klas "C" Naviga

 Łukasz Fuczek - I miejsce (95,00pkt) za model brytyjskiego krążownika HMS Colombo

Łukasz Fuczek - III miejsce (89,00pkt) za model okrętu podwodnego USS Dallas

Konkurs modeli Kartonowych i Plastikowych

Piotr Zieliński - II miejsce - De Havilland Mosquito MK.VI

Wojciech Bochenek - II miejsce - rakieta Proton

Kamil Gorzkowski - III miejsce - rakieta Saturn V

Iga Wawrzyk - III miejsce - czołg T-40

Kamil Gorzkowski - I miejsce - śmigłowiec AH-64 Apache

Marcin Pieczonka - II miejsce - latarnia Świnoujście

Piotr Zieliński - I miejsce - samochód Volvo 244

Mateusz Maj - III miejsce - Brazil 2014

Wojciech Bochenek - I miejsce - Urlich von Jungingen


- II Puchar Polski Marszałka Województwa Lubelskiego za najlepszy model w klasie "C" Naviga zdobył Łukasz Fuczek za model HMS Colombo

***

XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 19-21.09.2014

Andrzej Jakulewicz - III miejsce - IJN Kaga

Mateusz Maj - I miejsce - Żaglowiec

Adam Korczyk - II miejsce - Me 262 Schwalbe

Kamil Gorzkowski - II miejsce - AH 64 Apache

Magdalena Gorzkowska - III miejsce - Chęciny

Kamil Gorzkowski - II miejsce - Saturn V

Iga Wawrzyk - III miejsce - T-40

Andrzej Zemła - II miejsce - Fregata Talwar

Grand Prix wydawnictwa Orlik MK - Iga Wawrzyk (T-40)

Grand Prix wydawnictwa Sklej Model - Kamil Gorzkowski (Saturn V)

Puchar Komendanta Powiatowej Policji w Oświęcimiu - Iga Wawrzyk (T-40)

Puchar Publiczności - Andrzej Jakulewicz - IJN Kaga

***

Mistrzostwa Świata Statków i Okrętów NAVIGA klas "C", Stara Zagora/Bułgaria 28.06-06.07.2014

Andrzej Zemła - I miejsce - IJN Takao (97,67pkt)

Andrzej Zemła - I miejsce - Projekt 1135.6 Talwar (96,00pkt)

Łukasz Fuczek - II miejsce - HMS Colombo (91,33pkt)

***

IX Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych, 6-8.06.2014

wyróżnienie - Wojciech Cisowski - czołg Pantera

Nagroda Publiczności - Andrzej Zemła - IJN Takao

Wyróżnienie - Andrzej Zemła - IJN Takao

Nagroda specjalna wydawnictwa Dom Bumagi z Ukrainy - Łukasz Fuczek - HMS Colombo

***

III Festiwal Modelarski, Kraków 2014, 31.05-1.06.2014

wyróżnienie - Marcin Polak - czołg T-34

wyróżnienie - Łukasz Fuczek - F-104C

wyróżnienie - Łukasz Fuczek - K-278 Komsomolec

wyróżnienie - Łukasz Fuczek - HMS Colombo

wyróżnienie - Michał Cisowski - pociąg pancerny

wyróżnienie - Wojciech Bochenek - rycerz

wyróżnienie - Wojciech Bochenek - Proton M

wyróżnienie - Piotr Zieliński - Lądownik Księżycowy

***

XXV Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "Śrubka" w Żywcu 25-27.04.2014

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - japoński lotniskowiec IJN Kaga

Nagroda specjalna "Śrubka" w klasie modeli kartonowych - Andrzej Zemła za model IJN Takao

***

Mistrzostwa Polski Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Oleśnicy 5-6.04.2014

Łukasz Fuczek - III miejsce - brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Colombo (89,33pkt)

 Andrzej Zemła - II miejsce - rosyjska fregata projektu 1135.6 Talwar (92,00pkt)

Andrzej Zemła - I miejsce - japoński krążownik IJN Takao (95,62pkt)

Wojciech Bochenek - III miejsce - amerykański niszczyciel USS Heermann (87,00pkt)

Nagroda specjalna czasopisma "Modelarstwo okrętowe" - dla Wojciecha Bochenka za model USS Heermann

***

VI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych Oświęcim 4-6.04.2014

Łukasz Fuczek - I miejsce - samolot F-104C Starfighter

 Andrzej Jakulewicz - II miejsce - lotniskowiec IJN "Kaga"

Monika Marsowicz - III miejsce - Dinozaur

Wojciech Bochenek - II miejsce - czołg K-Wagen

Wojciech Bochenek - I miejsce - rakieta Proton

Piotr Zieliński - I miejsce - samolot DH Mosquito

Piotr Zieliński - I miejsce - czołg Pzkfw III

Piotr Zieliński - I miejsce - lądownik księżycowy

Piotr Zieliński - I miejsce - śmigłowiec Rooivalk

Mikołaj Fuczek - I miejsce - Spangebob

Marcin Polak - III miejsce - czołg T-34

Puchar Publiczności zdobył Andrzej Jakulewicz za model lotniskowca IJN Kaga

***

III GMINNY KONKURS MODELARSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY KOSZĘCIN, 28-29.03.2014

Andrzej Jakulewicz - I miejsce - lotniskowiec IJN "Kaga"

 ***

Papír Show, Ostrava 2014, 21-22.03.2014

Łukasz Fuczek - III miejsce - samolot F-86E-5 Sabre

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - lotniskowiec IJN Kaga

Monika Marsowicz - III miejsce - Dinozaur

Wojciech Bochenek - III miejsce - czołg K-Wagen

Wojciech Bochenek - I miejsce - niszczyciel USS Heerman

Wojciech Bochenek - I miejsce - rakieta Proton

Wojciech Bochenek - III miejsce - Rycerz

Michał Cisowski - I miejsce - Pociąg Pancerny

Piotr Zieliński - II miejsce - samolot DH Mosquito

Piotr Zieliński - II miejsce - działo Wespe

Piotr Zieliński - II miejsce - Łazik marsjański

Wojciech Cisowski - III miejsce - czołg Pantera

Andrzej Zemła - I miejsce - Projekt 1135.6

 -----------------------------

XIII Wojewódzki Krasnostawski Konkurs o Grand Prix "Małego Modelarza", Konkurs Modeli Kartonowych, Plastikowych oraz Puchar Polski klas "C" Naviga, 22-24.11.2013

Konkurs okrętów klas "C" Naviga

 Andrzej Zemła - I miejsce (98,67pkt) za model japońskiego krążownika IJN Takao

Andrzej Zemła - I miejsce (95,34pkt) za model japońskiego niszczyciela IJN Yukikaze

Andrzej Jakulewicz - I miejsce (95,00pkt) za model brytyjskiego pancernika HMS Hood

 Łukasz Fuczek - II miejsce (90,00pkt) za model radzieckiego okrętu podwodnego projekt 685 Plavnik (Komsomolec)

Andrzej Jakulewicz - II miejsce (90,67pkt) za model japońskiego lotniskowca IJN Kaga

Łukasz Fuczek - III miejsce (87,67pkt) za model rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego projekt 971M Gieprad

Wojciech Bochenek - III miejsce (85,33pkt) za model amerykańskiego niszczyciela USS Heermann

Konkurs modeli Kartonowych i Plastikowych

Piotr Zieliński - I miejsce - za model czołgu Pzkfw III

Łukasz Fuczek - I miejsce - za model samolotu F-104C Starfighter

Wojciech Bochenek - III miejsce - za model rycerza

Wojciech Bochenek - III miejsce - za model czołgu K-Wagen

Piotr Zieliński - II miejsce - za model działa Wespe

Michał Cisowski - III miejsce - za model pociągu pancernego


- Puchar Polski Marszałka Województwa Lubelskiego za najlepszy model w klasie "C" Naviga zdobył Andrzej Zemła za model IJN Takao

--------------------------

XX Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych w Skawinie, 18-20.10.2013

Łukasz Fuczek - II miejsce - Projekt 971M Akula (I - vice Mistrz Polski)

Wojciech Bochenek - II miejsce - Rycerz (I - vice Mistrz Polski)

Piotr Zieliński - II miejsce - Pzkfw III (I - vice Mistrz Polski)

Andrzej Zemła - III miejsce - IJN Takao (II - vice Mistrz Polski)

Puchar Prezesa LOK za najlepszy model okrętu zdobył Andrzej Zemła za model IJN Takao

--------------------------

Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów NAVIGA "C" w Timisoarze (Rumunia), 23-29.09.2013

Andrzej Zemła - I miejsce - IJN Yukikaze (MISTRZ EUROPY)

Andrzej Jakulewicz - I miejsce - HMS Hood (MISTRZ EUROPY)

--------------------------

XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów, 20-22.09.2013

Mikołaj Momot - III miejsce - Minecraft

Mikołaj Fuczek - III miejsce - Bóbr

Marcin Polak - III miejsce - Millenium III

Krzysztof Konik - II miejsce - HMS Prince of Wales

Wojciech Bernaś - III miejsce - HMS Dido

Piotr Zieliński - I miejsce - Ki 61 Hien

Piotr Zieliński - III miejsce - Su-47 Berkut

Jakub Kościelnik - I miejsce - Pzkfw VI Tiger

Wojciech Bochenek - II miejsce - K-Wagen

Wojciech Bochenek - I miejsce - Rycerz

Andrzej Zemła - I miejsce - IJN Takao

Wojciech Bochenek - II miejsce - Proton - M

Piotr Zieliński - III miejsce - Curiosity

Grand Prix wydawnictwa Orlik MK zdobył Wojciech Bochenek za model K-Wagen

Nagroda specjalna wydawnictwa DOM BUMAGI zdobył Andrzej Zemła za model IJN Takao

Nagroda specjalna MOBISGROUP zdobył Piotr Zieliński za model Pzkfw III

Puchar Komendanta Powiatowej Policji w Oświęcimiu zdobył Piotr Zieliński za model Pzkfw III

--------------------------

II Festiwal Modelarski, Kraków 2013, 1-2.06.2013

wyróżnienie - Wojciech Bochenek - Urlich Von Jungingen

wyróżnienie - Łukasz Fuczek - F-104C Starfighter

wyróżnienie - Andrzej Zemła - IJN Yukikaze

wyróżnienie - Marcin Michałek - samochód Honker

wyróżnienie - Mikołaj Momot - samochód Fiat z przyczepą

wyróżnienie - Mikołaj Fuczek - lokomotywa

wyróżnienie - Marcin Polak - czołg Pzkfw V

wyróżnienie - Michał Krzemień - czołg Sherman

--------------------------

Bulldog Fest 2013 - Liptovsky Hradok, Słowacja, 15.05.2013

Andrzej Jakulewicz - I miejsce - HMS Hood

Łukasz Fuczek - II miejsce - F-104C Starfighter

Łukasz Fuczek - III miejsce - USS Skipjack

Piotr Zieliński - III miejsce - Ki61 Hien

Michał Cisowski - III miejsce - DB-1

Michał Krzemień - III miejsce - czołg Sherman

Puchar za najlepszy model kartonowy konkursu w ocenie Starosty Liptovskiego Hradoka - Andrzej Jakulewicz  za model HMS Hood

--------------------------

Mistrzostwa Polski Modeli Redukcyjnych Statków i Okrętów klas C Oleśnica, 4-5.05.2013

klasa C7:

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - HMS Hood

Andrzej Zemła - II miejsce - IJN Yukikaze

--------------------------

VII Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych Inowrocław, 27-28.04.2013

wyróżnienie - Wojciech Bochenek - Urlich Von Jungingen

wyróżnienie - Wojciech Bochenek - T40

wyróżnienie - Wojciech Bochenek - USS Hermann

wyróżnienie - Piotr Zieliński - Wespe

wyróżnienie - Piotr Zieliński - Su-47 Berkut

wyróżnienie - Piotr Zieliński - Projekt 705 Alfa

wyróżnienie - Piotr Zieliński - Ki-61 Hien

wyróżnienie - Łukasz Fuczek - USS Seawolf

wyróżnienie - Andrzej Zemła - IJN Yukikaze

wyróżnienie - Dariusz Bernaś - A6M2 Zero

wyróżnienie - Tomasz Śliwa - żołnierz niemiecki

wyróżnienie - Mateusz Wójcik - Pzkfw II

wyróżnienie - Michał Cisowski - DB1

wyróżnienie - Paweł Opala - P-47D-11

Puchar Grand Prix za najlepszy model kartonowy konkursu zdobył ANDRZEJ ZEMŁA za model IJN Yukikaze

--------------------------

V Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim, 5-7.04.2013

Marcin Polak - III miejsce - czołg Pzkfw V

Mikołaj Fuczek - II miejsce - model lokomotywy

Mikołaj Fuczek - II miejsce - model statku pirackiego

Mikołaj Fuczek - III miejsce - model Drona (projekt własny)

Wojciech Bochenek - I miejsce - Urlich Von Jungingen

Michał Cisowski - II miejsce - Krzyżak

Michał Cisowski - III miejsce - Templariusz

Michał Szalonek - III miejsce - Boeing B-29

Piotr Zieliński - II miejsce - Su-47 Berkut

Piotr Zieliński - III miejsce - projekt 705 Alfa LIRA

Piotr Zieliński - III miejsce - Wespe

Piotr Zieliński - III miejsce - Ki-61 Hien

Andrzej Jakulewicz - I miejsce - HMS Hood

Mateusz Wójcik - III miejsce - Pzkfw II

Wojciech Bernaś - II miejsce - Argon 1

--------------------------

Papír Show, Ostrava 2013, 22-23.03.2013

Andrzej Jakulewicz - II mijesce - pancernik HMS Hood

Piotr Zieliński - II miejsce - działo Wespe

Wojciech Bochenek - II miejsce - Urlich Von Jungingen

Wojciech Bochenek - III miejsce - czołg T-40

Michał Cisowski - I miejsce - pociąg pancerny DB-1

Michał Cisowski - III miejsce - Krzyżak

 -----------------------------

II GMINNY KONKURS MODELARSKI w KOSZĘCINIE, 15-16.03.2013r.

Wojciech Bochenek - I miejsce - za model Hawker Hurricane mk.IIB

Andrzej Jakulewicz - II miejsce - za model HMS Hood

Mikołaj Fuczek - I miejsce - za model Lokomotywy

Mikołaj Fuczek - II miejsce - za model samolotu odrzutowego

Tomasz Całus - I miejsce  - za model Kawasaki Ki 61 Hien

Piotr Zieliński - I miejsce - za model Wespe

Wojciech Bochenek - II miejsce - za model T-40

Michał Cisowski - I miejsce - za model figurki Krzyżak

Michał Cisowski - II miejsce - za model pociągu pancernego DB-1

Puchar za najlepszy model kartonowy zdobył Andrzej Jakulewicz za model pancernika HMS Hood

----------------------------

Otwarte Mistrzostwa Polski w Skawinie, 20-21.10.2012

Łukasz Fuczek - I miejsce -  za model okrętu podwodnego Projekt 705 Alfa

Łukasz Fuczek  - II miejsce -  za model USS Dallas

Piotr Zieliński - III miejsce - za model P-51D Mustang

Andrzej Jakulewicz - III miejsce - za model HMS Hood

Mikołaj Fuczek - III miejsce - za model statek piracki

 Mikołaj Fuczek - III miejsce - za model lokomotywy

Wojciech Bochenek - I miejsce - za model Urlich Von Jungingen

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali:

Wojciech Bochenek za model czołgu T-40

Piotr Zieliński za model Wespe

Michał Cisowski za model pociągu pancernego DB-1

------------------------

XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o "Puchar Wójta Gminy Przeciszów", 28-30.09.2012

Mikołaj Fuczek - II miejsce - za model Lokomotywy

Krzysztof Konik - I miejsce - za model Conti di Cavour

Piotr Zieliński - I miejsce - za model F-18 Super Hornet

Artur Mendyk - II miejsce - za model AH-64 Apache

Wojciech Bochenek - I miejsce - za model Hydromil

Michał Cisowski - I miejsce - za model Pociągu Pancernego BD-1

Wojciech Bochenek - II miejsce - za model Urlich Von Jungingen

Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu za najlepszy model wozu bojowego w grupie wiekowej - junior - zdobył Michał Cisowski za model Pociągu Pancernego BD-1

--------------------------

III Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych w Rudzie Śląskiej, 15-16.09.2012

Artur Mendyk - II miejsce - za model AH64 Apache

Mikołaj Fuczek - II miejsce - za model statku pirackiego

Wojciech Bochenek - I miejsce - za model Urlicha von Jungingena

Kamil Gregorczyk - III miejsce - za model Joanity

Wojciech Bochenek - I miejsce - za model T-40

Piotr Zieliński - II miejsce - za model Merkavy

Łukasz Fuczek - III miejsce - za model Volvo 240

Michał Cisowski - III miejsce - za model Steyer

Wojciech Bochenek - I miejsce - za model Hawker Hurricane

Andrzej Jakulewicz - III miejsce - za model HMS Hood

Łukasz Fuczek - I miejsce - za model Projekt 627A Kit

Piotr Zieliński - wyróżnienie - za model F18 Super Hornet

Puchar Publiczności zdobył Andrzej Jakulewicz za model HMS Hood

--------------------------------

III Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego Gdynia , 29.06-01.07

SHIPREPLICA 2012 w klasie "karton" - Andrzej Jakulewicz - HMS Hood

--------------------------------

VII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i IX zlot Forum Konradusa, 2-3.06.2012

Wyróżnienie – Michał Cisowski – Striemietielnyj

Wyróżnienie – Dariusz Bernaś – A6M2 Zero

Wyróżnienie – Piotr Sanak – AH-1 Cobra

Wyróżnienie – Kamil Gregorczyk – Joanita

Wyróżnienie – Wojciech Bochenek -  T40, USS Hermann, Hurricane

Wyróżnienie – Łukasz Fuczek – Volvo 240, USS Seawolf, USS Dallas, USS Skipjack, Projekt 705 Alfa

Nagroda specjalna, Puchar w klasie okręty – Andrzej Zemła – IJN Yukikaze

Nagroda specjalna wydawnictwa WAK – Piotr Zieliński – P-51D Mustang

----------------------

I Festiwal Modelarski, Kraków 2012 , 19-20.05.2012

Wyróżnienie - Paweł Jakulewicz - Sea Harrier

Wyróżnienie - Andrzej Jakulewicz - IJN Takao

Nagroda Specjalna IPMS - Andrzej Jakulewicz - IJN Takao

----------------------

Bulldog Fest 2012 - Liptovsky Hradok, Słowacja, 19.05.2012

II miejsce - Dariusz Zajas - J7W1 Shinden

II miejsce - Piotr Zieliński - Wespe

I miejsce - Łukasz Fuczek - Volvo 240

II miejsce - Łukasz Fuczek - USS Seawolf

I miejsce - Andrzej Zemła - IJN Yukikaze

Puchar za najlepszy model kartonowy konkursu w ocenie Starosty Liptovskiego Hradoka - Andrzej Zemła - IJN Yukikaze

----------------------

XXIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych ŚRUBKA 2012 - Żywiec, 20-22.04.2012

III miejsce – Piotr Sanak - AH-1 Cobra

I miejsce - Andrzej Jakulewicz - IJN Takao

wyróżnienie – Piotr Zieliński - Wespe

III miejsce – Łukasz Fuczek - Volvo 240

II miejsce – Kamil Gregorczyk - Joanity

III miejsce – Michał Cisowski - Templariusza

"Srebrna śruba" - Andrzej Jakulewicz - IJN Takao

-----------------------

IV Konkurs Modeli Kartonowych w Oświęcimiu, 14-15.04.2012

II miejsce - Wojciech Bochenek - Hawker Hurricane

I miejsce - Piotr Sanak - AH1 Cobra

I miejsce - Piotr Zieliński - F-18F Super Hornet

I miejsce - Piotr Zieliński - Wespe

II miejsce - Wojciech Bochenek - T-40

III miejsce - Barbara Dudziak - Bolesław Chrobry

III miejsce - Andrzej Jakulewicz - IJN Takao

Nagroda Publiczności - Andrzej Zemła - IJN Fuso

---------------------------------

Papír Show, Ostrava 2012, 23-24.03.2012

I miejsce - Wojciech Bochenek - USS Hermann

III miejsce - Łukasz Fuczek - Volvo 240

I miejsce - Piotr Zieliński - F-18 Super Hornet

III miejsce - Wojciech Bochenek - Hawker Hurricane Mk.II

I miejsce - Wojciech Bochenek - T-40

III miejsce - Piotr Zieliński - Wespe

II miejsce - Kamil Gregorczyk - Hrad